Skip to content

Vantaan Wehmas AH113 (liiketilalle),
12.5 m²

Asolanväylä 12, 01360 Vantaa

Myyntihinta 2 468 €

Velaton hinta 14 000 €

Kohde

Kohteen numero
AH113 (liiketilalle)
Tyyppi
Autohallipaikka
Pinta-ala
12.5 m²
Kerros
1. kerros/7
Talotyyppi
Kerrostalo
Tila
Vapaa

Hintatiedot

Velaton hinta
14 000 €
Myyntihinta
2 468 €
Lainaosuus
11 532 €
Vantaa Asolanväylä

Vanha Koivukylä

Koivumetsään rakennettu vanha Koivukylä on pääradan läntisellä puolella sijaitseva viihtyisä ja kasvava Vantaan kaupunginosa, joka koostuu pien- ja kerrostaloalueesta Asolanväylän varrella. Vanha Koivukylä on sekoitus vanhaa ja uutta, alueen rintamamiestalot ja uudet kerrostalot lisäävät alueen yhteisöllisyyttä ja runsas luonto tekee alueesta virkistävän.

Lue lisää

Varaa kohde

Varauksia: 1

Täytä varauslomake tiedoillasi. Saatuamme varauksesi, asuntomyyjämme on sinuun yhteydessä. Mikäli asuntoon ei ole aiempia varauksia, voit sopia asuntokauppojen ajankohdan asuntomyyntimme kanssa.

Avaa varauslomake
Lisätietoa

Kohdetta välittää

Janne Riipinen

RE/MAX Parhaat Kodit OY LKV
0400 557 366
janne.riipinen@remax.fi

Ota yhteyttä

Kristina Orela

RE/MAX Parhaat Kodit OY LKV
0400 530 710
kristina.orela@remax.fi

Ota yhteyttä

Jani Pomell

RE/MAX Family
040 515 1226
jani.pomell@remax.fi

Ota yhteyttä

Kristiina Horsma

RE/MAX Loiste
040 725 0555
kristiina.horsma@remax.fi

Ota yhteyttä

Satu Salmela

RE/MAX Hyvät Kodit
040 748 0828
satu.salmela@remax.fi

Ota yhteyttä

Peter Juslin

RE/MAX Casa Alto
050 310 5507
peter.juslin@remax.fi

Ota yhteyttä

Kirsi Lehtinen

RE/MAX Asunnot
0400 194 195
kirsi.lehtinen@remax.fi

Ota yhteyttä