Skip to content

Vantaan Wehmas 9,
2 huonetta,
37.5 m²

Asolanväylä 12, 01360 Vantaa

Varattu

Myyntihinta 49 652 €

Velaton hinta 165 500 €

Asunto

Asunnon numero
9
Asuntotyyppi
2H+KT
Pinta-ala
37.5 m²
Kerros
2/7
Talotyyppi
Kerrostalo
Tila
Varattu

Hintatiedot

Velaton hinta
165 500 €
Myyntihinta
49 652 €
Lainaosuus
115 848 €
Hoitovastike
112.50 €
Rahoitusvastike
96.60 €
Tontinvuokravastike
84.00 €
Vastikkeet yhteensä
209.1 €
Vantaa Asolanväylä

Vanha Koivukylä

Koivumetsään rakennettu vanha Koivukylä on pääradan läntisellä puolella sijaitseva viihtyisä ja kasvava Vantaan kaupunginosa, joka koostuu pien- ja kerrostaloalueesta Asolanväylän varrella. Vanha Koivukylä on sekoitus vanhaa ja uutta, alueen rintamamiestalot ja uudet kerrostalot lisäävät alueen yhteisöllisyyttä ja runsas luonto tekee alueesta virkistävän.

Lue lisää

Kohdetta välittää

Janne Riipinen

RE/MAX Parhaat Kodit OY LKV
0400 557 366
janne.riipinen@remax.fi

Ota yhteyttä

Kristina Orela

RE/MAX Parhaat Kodit OY LKV
0400 530 710
kristina.orela@remax.fi

Ota yhteyttä

Annamaria Karikuusi

RE/MAX Asunnot
0400 749 019
annamaria.karikuusi@remax.fi

Ota yhteyttä

Kati Kämäräinen

RE/MAX Sky
044 010 1416
kati.kamarainen@remax.fi

Ota yhteyttä

Petri Moilanen

RE/MAX Asunnonavain
0500 552 282
petri.moilanen@remax.fi

Ota yhteyttä

Satu Salmela

RE/MAX Hyvät Kodit
040 748 0828
satu.salmela@remax.fi

Ota yhteyttä

Nina Harju

RE/MAX Asunnonavain
040 744 2121
nina.harju@remax.fi

Ota yhteyttä

Kirsi Lehtinen

RE/MAX Asunnot
0400 194 195
kirsi.lehtinen@remax.fi

Ota yhteyttä