Skip to content

Vantaan Wehmas 66,
1 huone,
22.5 m²

Asolanväylä 12, 01360 Vantaa

Energialuokka: B2018

Myyntihinta 40 754 €

Velaton hinta 134 000 €

Varattu

Asunto

Asunnon numero
66
Asuntotyyppi
1H+KT
Pinta-ala
22.5 m²
Kerros
7/7
Talotyyppi
Kerrostalo
Energialuokka
B2018
Tila
Varattu

Hintatiedot

Velaton hinta
134 000 €
Myyntihinta
40 754 €
Lainaosuus
93 246 €
Hoitovastike
67.50 €
Rahoitusvastike
77.83 €
Tontinvuokravastike
47.03 €
Vesimaksu / hlö
20.00 €
Vantaa Asolanväylä

Vanha Koivukylä

Koivumetsään rakennettu vanha Koivukylä on pääradan läntisellä puolella sijaitseva viihtyisä ja kasvava Vantaan kaupunginosa, joka koostuu pien- ja kerrostaloalueesta Asolanväylän varrella. Vanha Koivukylä on sekoitus vanhaa ja uutta, alueen rintamamiestalot ja uudet kerrostalot lisäävät alueen yhteisöllisyyttä ja runsas luonto tekee alueesta virkistävän.

Lue lisää

Kohdetta välittää

Janne Riipinen

RE/MAX Parhaat Kodit OY LKV
0400 557 366
janne.riipinen@remax.fi

Ota yhteyttä

Kristina Orela

RE/MAX Parhaat Kodit OY LKV
0400 530 710
kristina.orela@remax.fi

Ota yhteyttä

Jani Pomell

RE/MAX Family
040 515 1226
jani.pomell@remax.fi

Ota yhteyttä

Kristiina Horsma

RE/MAX Loiste
040 725 0555
kristiina.horsma@remax.fi

Ota yhteyttä

Satu Salmela

RE/MAX Hyvät Kodit
040 748 0828
satu.salmela@remax.fi

Ota yhteyttä

Peter Juslin

RE/MAX Casa Alto
050 310 5507
peter.juslin@remax.fi

Ota yhteyttä

Kirsi Lehtinen

RE/MAX Asunnot
0400 194 195
kirsi.lehtinen@remax.fi

Ota yhteyttä