Skip to content

Vantaan Wehmas 31,
3 huonetta,
54.0 m²

Asolanväylä 12, 01360 Vantaa

Energialuokka: B2018

Myyntihinta 67 822 €

Velaton hinta 224 000 €

Asunto

Asunnon numero
31
Asuntotyyppi
3H+KT
Pinta-ala
54.0 m²
Kerros
4/7
Talotyyppi
Kerrostalo
Energialuokka: B2018
Tila
Vapaa

Hintatiedot

Velaton hinta
224 000 €
Myyntihinta
67 822 €
Lainaosuus
156 178 €
Hoitovastike
162.00 €
Rahoitusvastike
130.35 €
Tontinvuokravastike
112.86 €
Vesimaksu / hlö
20.00 €
Vantaa Asolanväylä

Vanha Koivukylä

Koivumetsään rakennettu vanha Koivukylä on pääradan läntisellä puolella sijaitseva viihtyisä ja kasvava Vantaan kaupunginosa, joka koostuu pien- ja kerrostaloalueesta Asolanväylän varrella. Vanha Koivukylä on sekoitus vanhaa ja uutta, alueen rintamamiestalot ja uudet kerrostalot lisäävät alueen yhteisöllisyyttä ja runsas luonto tekee alueesta virkistävän.

Lue lisää

Varaa asunto

Täytä varauslomake tiedoillasi. Saatuamme varauksesi, asuntomyyjämme on sinuun yhteydessä. Mikäli asuntoon ei ole aiempia varauksia, voit sopia asuntokauppojen ajankohdan asuntomyyntimme kanssa.

Avaa varauslomake
Lisätietoa

Kohdetta välittää

Janne Riipinen

RE/MAX Parhaat Kodit OY LKV
0400 557 366
janne.riipinen@remax.fi

Ota yhteyttä

Kristina Orela

RE/MAX Parhaat Kodit OY LKV
0400 530 710
kristina.orela@remax.fi

Ota yhteyttä

Jani Pomell

RE/MAX Family
040 515 1226
jani.pomell@remax.fi

Ota yhteyttä

Kati Kämäräinen

RE/MAX Sky
044 010 1416
kati.kamarainen@remax.fi

Ota yhteyttä

Kristiina Horsma

RE/MAX Loiste
040 725 0555
kristiina.horsma@remax.fi

Ota yhteyttä

Satu Salmela

RE/MAX Hyvät Kodit
040 748 0828
satu.salmela@remax.fi

Ota yhteyttä

Peter Juslin

RE/MAX Casa Alto
050 310 5507
peter.juslin@remax.fi

Ota yhteyttä

Kirsi Lehtinen

RE/MAX Asunnot
0400 194 195
kirsi.lehtinen@remax.fi

Ota yhteyttä